Úvod> O nás> O nás 2

O nás 2

Nabízíme pomníky všech druhů, a to jak urnové hroby, které slouží k ukládání uren s popelem, tak i jednohroby k ukládání rakve. Jsme schopni zajistit také dvojhroby, samostatné náhrobní kameny a náhrobní desky.

Zhotovíme pro Vás řadu atypických a luxusních hrobek. Prostřednictvím našich 3D návrhů lze snadno měnit vzhled i materiál až k Vaší úplné spokojenosti. Pomníky také renovujeme, zhotovujeme nové základy a vyrábíme nové krycí desky. Vybrat si tak můžete z již hotových produktů, které opatříme doplňky podle Vašich přání. Na výběr máte ze tří desítek stylů písma. K dispozici je také katalog bohaté nabídky hřbitovních doplňků. V tomto katalogu naleznete nepřeberné množství váz, luceren a mís stylově laděných pro jejich vzájemné kombinování v mnoha designových verzích.

Rovněž máte možnost si v tomto katalogu vybrat široké spektrum uren. V nabídce nezapomínáme ani na nejbližší čtyřnohé členy Vaší rodiny.

Ať už si přejete uctít Vaše blízké ve standardním duchu, nebo jsou Vaše přání výjimečná, jsme schopni splnit téměř vše do posledních detailů. V našem sortimentu naleznete například širokou škálu doplňků jak na náhrobek, například možnost rámečku s fotografií, lemovanou zlatými nebo stříbrnými růžemi, křížem a epitafem v mnoha formátových možnostech.

Naše firma a obchod sídlí v Hradci Králové, avšak dovoz zajišťujeme po celé České republice. Provozovna se nachází v Broumově, produkty je možné si prohlédnout a zakoupit v Hradci Králové.
Ať už si vyberete cokoli z naší nabídky, můžete si být jisti, že všechna Vaše přání a požadavky splníme s veškerou spolehlivostí a diskrétností.

Kontaktujte nás

Pomníky CZ s.r.o.
Bratří Štefanů 206
500 03 Hradec Králové

Veronika Bicanová
775 875 230
veronika.bicanova@centrum.cz

Vladimír Zakopal
602 242 805
zakopal@pomnikycz.cz

FacebookTwitterGoogle+

Webové stránky vytvořil Acceler