Úvod> O nás

Pomníky a urnové hroby Hradec Králové

Kvalitní materiály a profesionální řemeslná práce. Vyrábíme a dodáváme pomníky, urnové hroby, náhrobní desky a další doplňky k pomníkům. Najdete nás v Hradci Králové a Broumově.

Firma POMNÍKY CZ se zabývá výrobou pomníků všech druhů.
POMNÍKY CZ je firma specializovaná na pomníky všech druhů, a to urnové hroby, jednohroby, dvojhroby, náhrobní kameny, náhrobní desky, v neposlední řadě i pomníky atypické a luxusní hrobky. Nabízíme renovaci starých pomníků, zhotovení základů, zhotovení nových krycích desek a prodej pomníků. V nabídce máme několik desítek nápisových desek z široké barevné škály žul, ale i z dovozového pískovce.
Firma sídlí v Hradci Králové, ovšem dodáváme po celé ČR. V Broumově má firma provozovnu, kde pomníky vyrábí, ale v Hradci Králové jsme pro vás zřídili obchod, ve kterém najdete vystaveny všechny typy pomníků a pomníkových desek, které máme skladem.


Urnové hroby

Slouží k ukládání uren s popelem a obvykle se skládají z žulových rámů, žulové krycí desky, žulového soklu pod pomník a nápisové desky. Urny se mohou ukládat přímo do urnového hrobu, nebo do urnové schránky, která může mít různou velikost a to na 2, 4 a 6 uren.

Jednohroby

Jednohroby slouží k ukládání rakve. Nejběžnější rozměry jednohrobů jsou cca 110 x 230 cm. Pro tento typ hrobů je třeba vyrobit bytelný základ. Jednohrob se obvykle skládá z žulových rámů, žulové krycí desky, která může být i z více kusů, žulového soklu pod pomník a z nápisové desky.

Dvojhrob

Dvojhrob slouží k ukládání rakví. Proto potřebují kvalitní betonový základ, zaberou více místa a jeho rozměry jsou cca 200 x 250 cm. Skládají se z žulových rámů, krycích desek z několika dílů, žulového soklu a nápisové desky.

Grafický návrh

Pakliže známe rozměr, můžeme na přání zákazníka vytvořit grafický návrh. Návrh je ve 3D provedení a lze měnit jednotlivé materiály i vzhled tak, jak si zákazník zvolí. Konečným výsledkem je obrázek pomníku, dle kterého se pomník realizuje.

Písmo

Nápis je možné zhotovit z antikorozního materiálu v několika základních typech písma, nebo dle přání zákazníka lze použít specifický typ písma.
Písmo taktéž nabízíme sekané a tryskané, které se následně zdobí stříbrem, nebo 24-karátovým zlatem. Lze ale i nechat přírodní podobu zhrubeného kamene.

Ornamenty

Nápisy je možné na přání zákazníka doplnit různými ornamenty , které se mohou vystříbřit a vyzlatit a nebo které lze nechat v přírodní podobě zhrubeného materiálu.
Nápis je možné doplnit i ornamenty z antikorozního materiálu.

Doplňky k pomníkům

V naší nabídce máme vázy i lampy z několika typů žul, leštěného nerezu, bronzu a v neposlední řadě i fotokeramické rámečky.

Kontaktujte nás

Pomníky CZ s.r.o.
Bratří Štefanů 206
500 03 Hradec Králové

Veronika Bicanová
775 875 230
veronika.bicanova@centrum.cz

Vladimír Zakopal
602 242 805
zakopal@pomnikycz.cz

FacebookTwitterGoogle+

Webové stránky vytvořil Acceler